Jäsentiedote 02/2017


JÄSENTIEDOTE 02/2017
Vuosikokous pidettiin 9.2.2017 Hakalan nuorisotalolla. Paikalla oli 40 jäsentä. Vuoden 2016 tilinpäätös hyväksyttiin. Puheenjohtajana jatkaa Jussi Konttila. Myös hallitus valittiin jatkamaan samalla kokoonpanolla, johon kuuluvat Ari Hiltunen, Pekka Kiivanen, Markku Patova, Erkki Uro ja Henna Viljava.

Jäsenmaksu laski hieman ja on nyt 130 euroa. Liittymismaksu uusille jäsenille päätettiin nostaa 50 euroon. Maksu suoritetaan seuran tilille, tilinumero FI60 1029 3000 3106 06 ja BIC-tunnus NDEAFIHH, eräpäivä on 28.2.2017.

Maksettaessa annetaan viestinä avainkortin numero, jos maksetaan useampi henkilö, annetaan kaikkien korttien numerot. Mikäli korttinumeroa ei ole, annetaan viestinä sen henkilön tai henkilöiden nimet, joita maksu koskee.

Maksu onnistuu myös sivuston www.epassi.fi kautta, jos saat työnantajaltasi kyseisen liikuntaedun.

Jäsenkirjettä ei lähetetä kotiin, tämä tiedote löytyy ilmoitustaululta, yhdistyksen kotisivuilta www.hyke.fi sekä Facebook-sivuilta www.facebook.com/HYKEry
Lisätietoja hallituksen jäseniltä. Yhteystiedot salin ilmoitustaululla ja osoitteessa www.hyke.fi

Uusia jäseniä ei oteta toistaiseksi, hallitus tiedottaa tarvittaessa asiaan liittyen.

Hallitus