Jäsentiedote 02/2018


Vuosikokous pidettiin 29.1.2018 Hakalan nuorisotalolla. Paikalla oli 32 jäsentä. Vuoden 2017 tilinpäätös hyväksyttiin. Puheenjohtajana jatkaa Jussi Konttila. Myös hallitus valittiin jatkamaan samalla kokoonpanolla, johon kuuluvat Ari Hiltunen, Pekka Kiivanen, Markku Patova, Erkki Uro ja Henna Viljava.

Jäsenmaksuksi kaudelle 2018 päätettiin 140 euroa. Liittymismaksu uusille jäsenille pidettiin 50 eurossa. Maksu suoritetaan seuran tilille, tilinumero FI60 1029 3000 3106 06 ja BIC-tunnus NDEAFIHH, eräpäivä on 28.2.2018.

Maksettaessa annetaan viestinä avainkortin numero, jos maksetaan useampi henkilö, annetaan kaikkien korttien numerot. Mikäli korttinumeroa ei ole, annetaan viestinä sen henkilön tai henkilöiden nimet, joita maksu koskee.

Maksu onnistuu myös sivuston www.epassi.fi kautta, jos saat työnantajaltasi kyseisen liikuntaedun.

Jäsenkirjettä ei lähetetä kotiin, tämä tiedote löytyy ilmoitustaululta, yhdistyksen kotisivuilta www.hyke.fi sekä Facebook-sivuilta www.facebook.com/HYKEry

Lisätietoja hallituksen jäseniltä. Yhteystiedot salin ilmoitustaululla ja osoitteessa www.hyke.fi

Uusia jäseniä ei oteta toistaiseksi. Hallitus tiedottaa asiasta lisää helmikuun alkupuolella.

 

Hallitus